Collection: All
-
100% Grassfed Ground Beef 85/15
Regular price From $14.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sonoma County Farm Trails Ranch Hike
Regular price $0.00 USDRegular priceUnit price / per -
Beef Sampler Box
Regular price $165.00 USDRegular priceUnit price / per -
Grass Fed Lamb Individual Cuts
Regular price From $15.00 USDRegular priceUnit price / per -
Roasts & Stews
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Beef Organ Meat
Regular price From $8.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Fat Trimmings for Tallow
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Grassfed Lamb Share
Regular price From $275.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Beef Bones
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Beef Share
Regular price From $415.00 USDRegular priceUnit price / per -
Micro-Beef Share
Regular price $200.00 USDRegular priceUnit price / per -
Pre-Cut Fajitas/Stir-Fry + Carne Asada + Kabob Cubes
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Osso Buco / Shank
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Lamb Soup Bones & Organ Meat
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price / per -
Short Ribs: English and Korean/Flanken Style
Regular price From $20.00 USDRegular priceUnit price / per -
Gift Certificates
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Private Ranch Picnic Experience
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Grass Fed Lamb Sampler Box
Regular price $125.00 USDRegular priceUnit price / per -
Beef Jerky and Beef Sticks - all natural & nitrate free
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Ranch Tour
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / per -
West Marin Favorites - Beef & Lamb Combo Pack
Regular price $185.00 USDRegular priceUnit price / per -
Wool Pellets - Nature's Perfect Garden Soil Amendment - coming soon!
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Shipping Protection by Route
Regular price From $0.98 USDRegular priceUnit price / per